Enter your keyword

Zdowy i spokojny sen na materacach kieszeniowych Body Fit

Zdowy i spokojny sen na materacach kieszeniowych Body Fit

Zdowy i spokojny sen na materacach kieszeniowych Body Fit

Konstrukcja materacy kieszeniowych bazuje na zamknięciu tradycyjnych sprężyn w oddzielnych kieszeniach. Każda sprężyna pracuje niezależnie – bez uginania innych. Dzięki temu, materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała leżącego, a ruchy leżącej obok Ciebie osoby są niemal nieodczuwalne. Wykonany w ten sposób materac może służyć Ci przez wiele lat. W ofercie Body Fit dostępne są różne rodzaje materacy kieszeniowych. Który model wybrać, by spać spokojnie i zdrowo?

Materac MADISON z kokosem lateksowanym – wygoda i higiena

Model MADISON to wysokiej klasy, dwustronny materac z piankami wysokoelastycznymi oraz matą z kokosu lateksowanego. Rdzeń materaca stanowią oddzielne sprężyny kieszeniowe. Dzięki innowacyjnym piankom o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, materac jest wyjątkowo higieniczny, stanowiąc doskonałe rozwiązanie dla alergików. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wkład kokosowy oraz wykonany z dzianiny pokrowiec (z możliwością prania w temp. 60 st.) Włókno kokosowe, wulkanizowane naturalnym lateksem, jest sprężyste, trwałe i przewiewne. Mata kokosowa skutecznie pochłania pot i wilgoć. Dzięki aż 9 strefom twardości, materac MADISON inteligentnie dopasowuje się do pozycji ciała leżącego. Cena: od 359 zł (w zależności od rozmiaru).

Materac DOMINIKANA – ergonomia snu

Dwustronny materac DOMINIKANA to nowoczesny model typu kieszonkowego. Umieszczone w odrębnych woreczkach sprężyny uelastyczniają materac na całej powierzchni. 7 stref twardości zapewnia ergonomiczną pozycję snu, a pikowanie włóknem klimatyzującym gwarantuje doskonałą wentylację. Dzięki piance wysokoelastycznej, materac jest idealnie sprężysty i wysoce wytrzymały. Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny, umożliwiający jego ściągnięcie i wypranie w temp. do 60 st. C (można zdjąć tylko 1 połówkę). Wykorzystane w produkcji tkaniny posiadają atest Eko-Tex Standard 100. Produkt nadaje się dla alergików. Cena: od 499 zł.

Materac ZUMBA z kokosem – dla alergików

Materac ZUMBA to najwyższej jakości, dwustronny model z piankami wysokoelastycznymi oraz matą z kokosu. Rdzeń stanowią odrębne sprężyny kieszeniowe o wysokości 13 cm. Pianka zapewnia wyjątkową trwałość i higienę. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, hamuje ona rozwój bakterii, pleśni i grzybów, co docenią zwłaszcza alergicy (znikome ryzyko uczuleń). W modelu ZUMBA zastosowano wkład kokosowy. Dzięki aż 9 strefom twardości, materac zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie i podparcie ciała. Wykonany z dzianiny pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać. Produkt dedykowany jest najbardziej wymagającym Klientom. Cena: od 229 zł (w zależności od rozmiaru).

Materac SALSA – wytrzymałość i higiena

Dwustronny model SALSA wykonano z użyciem wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Nadaje ona materacowi optymalną twardość i sprężystość. Specjalna struktura z licznymi, małymi otworkami zapewnia skuteczną wentylację oraz zapobiega gromadzeniu się bakterii, pleśni i grzybów. Punktowe naciskanie potwierdza elastyczną strukturę i precyzyjne dopasowywanie się materaca do kształtu ciała. Materac jest odporny na odkształcenia i gwarantuje długoletnie, satysfakcjonujące użytkowanie. Cena: od 205 zł (w zależności od rozmiaru).

Szeroki wybór wysokiej klasy, kieszeniowych materacy Body Fit (już od 205 zł!) znajdziesz tutaj: https://www.fajneceny.pl/pol_m_Dom_Materace-kieszeniowe-806.html